بهترین تعمیرگاه هیوندا ، کیا ، تویوتا و لکسوس

درباره خدمات تخصصی ما

تعمیرگاه تخصصی شهاب یکی از تخصصی ترین مجموعه های تعمیرگاهی در تهران است که با در اختیار داشتن بهترین تعمیرکاران حرفه ای هیوندای ، کیا ، تویوتا و لکسوس تمامی خدمات تخصصی را به حرفه ای ترین شکل ممکن و با مناسب ترین قیمت انجام میدهد.

تعمیرگاه تخصصی شهاب در انجام کلیه خدمات تعمیرگاهی و سرویس های دوره ای خودرو های هیوندای ، کیا ، تویوتا و لکسوس را با بالاترین کیفیت انجام میدهد. در صورتی که صاحب این خودروها هستید میتوانید تمامی سرویس های دوره ای یا انجام تعمیرات تخصصی موتور خودرو و تعمیر جلوبندی را به ما بسپارید.

تعمیرگاه تخصصی شهاب ، تعمیرات انواع گیربکس ، تعمیر تخصصی موتور ، تعمیر تخصصی جلوبندی خودروها ، سرویس های دوره ای ، عیب بابی خودروهای و... را آغاز کرد . مجموعه ای از بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران در تعمیرگاه وجود دارد که شما را یاری می کنند تا دیگر نگران سلامت خودروی خود نباشید . تعمیرگاه کیا ، هیوندای و همچنین تویوتا و لکسوس شهاب با تجربه های فراوانی که داشته توانسته به یکی از معتبر ترین تعمیرگاه تخصصی تبدیل شود.

تعمیرگاه کیا و هیوندای شهاب، متعهد می گردد کلیه تعمیرات اساسی موتور شامل موتورهای شاتون زده و یاتاقان زده را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و همچنین برای تعمیرات اساسی موتور، گارانتی معتبر و رسمی 20/000 کیلومتر بعد از تعمیر ارائه می نماید.